24 березня 2020, 9:15

Прем'єр-міністр поки не бачить необхідності у режимі надзвичайного стану по всій Україні

Укрінформ

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль поки не бачить необхідності запроваджувати в Україні режим надзвичайного стану для протидії коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях встановлено режим надзвичайної ситуації".

Про це повідомляє Укрінформ.

"На цей момент немає потреби у запровадженні надзвичайного стану в Україні. Надзвичайний стан запроваджується тоді, коли дійсно є надзвичайні події. Сьогодні розвиток коронавірусу (в Україні - прим. ред.) є доволі помірним на відміну від багатьох країн Європи", - зазначив пан Шмигаль.

За його словами, у тих областях України, де фіксується зараження коронавірусом, після підтвердження першого випадку запроваджується стан надзвичайної ситуації. "І поки що цих заходів достатньо для того, щоб ефективно керувати в тих регіонах, де захворювання з'явилося, і ситуацію в країні в цілому. Щодо запровадження надзвичайного стану... цього тижня, так не виглядає, що є потреба вводити надзвичайний стан в Україні", - наголосив Шмигаль.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати