26 березня 2019, 15:26

Право на пільговий проїзд не може бути обмежено 30-а поїздками, - ОАСК

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі за позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконними та нечинними окремих пунктів Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутках, затвердженого постановою Уряду від 14 березня 2018 р. №197.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Читайте також: "Спори щодо додержання правил добросусідства розглядаються судами у порядку цивільного судочинства, - ВС".

Зокрема, позивач оскаржував пункти, якими визначалося, що розмір щомісячної готівкової виплати затверджується обласними, Київською міською держадміністрацією та визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області (м. Києві) на 30 поїздок. Середня вартість проїзду у міському комунальному транспорті в області (м. Києві) визначалася станом на 1 січня календарного року як середня величина встановленої органами місцевого самоврядування вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті серед усіх комунальних підприємств області (м. Києва). В якості підстави позову позивач посилався на те, що оскаржувані пункти обмежують його право на пільговий проїзд транспортом саме 30-ма безкоштовними поїздками та середньою вартістю однієї поїздки у розмірі середньої по області.

Суд, розглянувши справу у порядку письмового провадження, визнав протиправними та нечинними частини 1 та 2 п. 4 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого відповідною постановою КМУ.

Рішення набирає законної сили відповідно до ст. 255 КАС України та може бути оскаржено до Шостого апеляційного адміністративного суду в порядку та у строки, встановлені статтями 295-297 КАС України.

Нагадаємо, в УПЦ позиваються до Мінкульту через зміни до статуту релігійної організації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати