15 травня 2023, 17:34

Pragma Consulting Group стала юридичним радником Комітету промислової екології та сталого розвитку EBA

PRAGMA

Компанія Pragma Consulting Group обрана другим юридичним радником Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської бізнес-асоціації, який об’єднує представників міжнародних компаній та найбільших компаній аграрної, металургійної, енергетичної, цементної, хімічної, деревообробної та переробної галузей України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У межах роботи Комітету представляти компанію Pragma буде радник Олена Ялієва, яка фокусуватиметься на наданні аналітичної та юридичної підтримки членам Комітету. Олена – досвідчений фахівець у галузі взаємодії з органами державної влади, що має досвід роботи як незалежний консультант, так і в межах бізнес-асоціації. Завдяки своєму попередньому досвідові, Олена розуміє особливості доступних інструментів GR та те, як їх можна поєднувати, щоб забезпечити найкращий результат. Є членом Ради GR Комітету Асоціації правників України (з 2022 р.) та членом Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права.

PRAGMA – компанія, що надає послуги у сфері взаємодії з органами державної влади та публічної адвокації, яка створює умови для продуктивної співпраці бізнесу та влади. Створена наприкінці 2021 року визнаними експертами у сфері регуляторної політики та взаємодії з органами влади Олександром Ільковим та Альоною Шулімою, команда PRAGMA об’єднує найсильніших GR-консультантів на ринку.

Команда PRAGMA надає повний спектр послуг у галузі взаємодії з органами державної влади, публічної адвокації та управління регуляторними ризиками, а саме:

  • регуляторний моніторинг, аналіз законодавчих та регуляторних ініціатив;
  • законотворча робота та адвокація законодавчих ініціатив;
  • створення коаліцій для просування законодавчих ініціатив;
  • розробка та імплементація цілісних стратегій із взаємодії з органами влади та публічної адвокації;
  • кризові комунікації.

За результатами 2022 року, PRAGMA увійшла до переліку провідних юридичних фірм у практиці "GR та регуляторна діяльність" у рейтингу "Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України – 2023" видання "Юридична газета".

PRAGMA є членом провідних асоціацій: Асоціації правників України (АПУ), Американської торгової палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації, є партнером GR-комітету АПУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати