05 лютого 2019, 17:11

Поверніть додому Оллі: навіщо Верховний суд написав звернення у Twitter?

Суддя Верховного суду Великобританії використав офіційний Twitter, щоб переконати жінку, яка зникла з трирічним сином півроку тому, повернутись додому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Оллі Шерідан зник разом з матір’ю Еллі Яров-Сандерс ще в липні.

Суддя Вільямс написав звернення з твітера @JudiciaryUK (офіційний аккаунт судової влади Великобританії) та додав хештег #comehomeolly.

тртт

Суддя зазначив, що стурбований тим, що дитину так довго не можуть знайти, і пообіцяв матері справедливий розгляд її судової справи.

У грудні суддя порушив порядок про анонімність, що передбачає нерозголошення сторони у справі, через спробу знайти Оллі. Дитина з матір’ю зникли декілька тижнів до того, як матір мала давати свідчення у слуханні про опіку.

Патрік Шерідан, батько Оллі, погодився не висувати звинувачення проти Еллі чи її матері й сестри за причетність до зникнення дитини, якщо хлопчика повернуть до наступного слухання. Мати й сестра жінки підтримали звернення судді і також закликають повернути Оллі.

У спільній заяві батько хлопчика, сестра та мати жінки зазначили: "Ми просто хочемо знати, що Оллі в безпеці, і просимо Еллі повернутись додому. Ми всі згодні з тим, що хлопчик має повернутись до нормального життя в оточенні сім’ї і друзів".

Джерело: Support The Guardian.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати