20 листопада 2023, 11:17

Понад 400 підприємств ветеранів отримали від 500 тисяч до 3 млн грн на розвиток власного бізнесу

Пресслужба Мінветеранів

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого ефіру національного телемарафону "Єдині новини" розповіла, що вже понад 400 підприємств ветеранів отримали від 500 тис. до 3 млн грн на розвиток власного бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні презентували методику розробки програми комплексного відновлення для громад".

За її словами, Український ветеранський фонд Мінветеранів проводить конкурсні грантові програми для ветеранів-підприємців, членів їхніх сімей та родин полеглих Воїнів. За цей час понад 400 переможців отримали фінансування на розвиток власного бізнесу.

"Це дуже важлива допомога – від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень. Завдяки їй ветерани-підприємці можуть купувати обладнання, залучати інших членів родин чи ветеранів до працевлаштування, сприяти розвитку нашої економіки. Вони отримують кошти для свого бізнесу і платять податки, які повертаються в державу. Це також всіляко сприяє нашим Захисникам і Захисницям, які вже демобілізувалися, інтегруватися у суспільне та економічне життя", – розповіла Юлія Лапутіна.

Міністр навела успішні приклади, коли ці гранти пішли на підтримку ветеранського бізнесу у сільському господарстві, фермерстві й навіть тих, що працюють на підтримку наших Захисників і Захисниць. Зокрема, один із кейсів – виготовлення військового спорядження для воїнів від дружини військового.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати