13 січня 2021, 15:17

Понад 32 тисячі порушень благоустрою виявили у столиці за минулий рік

Прес-центр Київради

Протягом 2020 року в Києві інспектори благоустрою зафіксували понад 32 тисячі порушень у сфері благоустрою. Про це зазначив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, повідомляє прес-центр Київради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На зміну Kyiv Smart City прийшов Київ Цифровий".

"Ми, кияни, хочемо бачити столицю чистою та комфортною для життя, і надзвичайно вагоме значення має благоустрій міста. Саме тому щодня півсотні наших інспекторів перевіряють вулиці Києва, аби не допускати порушень. Лише у 2020 році інспектори комунального підприємства «Київблагоустрій» внесли понад 32,5 тисячі приписів щодо порушників", – зазначив в.о. директора Департаменту міського благоустрою.

За словами Тимура Ткаченка, на фізичних та юридичних осіб, які вчасно не виконали вказані у приписі вимоги, складали протоколи за адміністративне правопорушення. За даними КП «Київблагоустрій», за минулий рік інспектори склали понад 3227 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає штрафні санкції від 340 до 1700 грн.

Найчастіше у 2020 році порушення фіксували в таких сферах: нововстановлені тимчасові споруди, неприбране сміття, порушення при розриттях тощо. Фахівці комунального підприємства продовжують роботу і цього року.

Нагадаємо, у Києві планують створити інклюзивний туристичний маршрут для людей з вадами зору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати