19 лютого 2020, 16:52

Понад 200 приймальних відділень має з’явитися в Україні до кінця року

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця року забезпечити функціонування понад 200 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в країні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ розробляє стратегію "Здоров'я нації", розраховану до 2030 року".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

"У нас дуже багато лікарень по всій Україні, і ми знайшли кошти, яких не було в міністерстві (Міністерстві охорони здоров'я України – ред.), і 220 опорних лікарень буде відремонтовано цього року. І це тільки початок, і люди це обов’язково побачать", - наголосив Володимир Зеленський.

Водночас, Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька додала, що лікарням, які підпишуть контракти з Національною службою здоров’я, буде виділено кошти на надання медичних послуг незалежно від їхнього статусу.

За словами Зоряни Скалецької, будуть створені багатопрофільні лікарні, які швидко доправлятимуть пацієнтів для надання екстреної медичної допомоги. Зокрема, у закладах працюватимуть спеціалісти різних напрямків, "щоб максимально швидко надати допомогу і врятувати життя".

 

 Нагадаємо, з 1 квітня українці отримають безоплатний гарантований пакет медпослуг.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати