27 серпня 2021, 8:17

«Поліцейський офіцер громади»: у регіонах планують посилити співпрацю поліції та місцевої влади

Пресслужба Мінрегіону

Мінрегіон спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України реалізують Проєкт «Поліцейський офіцер громади», що покликаний налагодити співпрацю між підрозділами Нацполіції та тергромадами. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У громадах впроваджують «Центри безпеки», що об’єднають поліцію, «швидку» та пожежну служби"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода наголосив, що консолідація зусиль місцевої влади з Нацполіцією дозволить покращити безпекову ситуацію у громадах. 

«Для налагодження співробітництва у громадах, поліцейським офіцерам можуть стати у пригоді старости громад, яких у нас буде близько шести тисяч. Це люди, які працюють на місцях і краще знають специфіку територій власного округу. Потрібно вивчити можливість, аби вони стали офіційними помічниками поліцейських офіцерів громад передусім спираючись на законодавчі механізми. Така співпраця допоможе підвищити довіру населення до поліції і загалом позитивно вплине на розвиток боротьби із злочинністю», — зазначив В’ячеслав Негода

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати