23 вересня 2020, 18:34

Податок на доходи фізосіб та військовий збір необхідно сплатити до 1 жовтня, - ДПС

Прес-служба ДПС

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у м. Києві Оксани Малихіної, за результатами цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, протягом січня-червня 2020 року, кияни подали 18682 декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала понад 45,1 млрд гривень. За поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет понад 1,34 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та більш ніж 180,7 млн грн військового збору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У зв’язку з карантинними обмеженнями, термін сплати за результатами річного декларування було продовжено до 1 жовтня. Тож, свої задекларовані зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору громадяни мають сплатити не пізніше 30 вересня поточного року.

Заступник начальника ГУ ДПС у м. Києві підкреслила, що платники мають можливість сплатити свої податкові зобов’язання скориставшись сервісом Електронний кабінет.

Як сплатити податки просто - розповідають у відео за посиланням.

Нагадаємо, Уряд врегулював виплати особам, що доглядають за пенсіонерами та людьми з інвалідністю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати