28 вересня 2020, 15:45

Подати звіт про використання води тепер можна онлайн, - Міндовкілля

Прес-служба Міндовкілля України

Відсьогодні скористатися новою послугою онлайн-звітування можна через електронний кабінет водокористувача на сайті e-services.davr.gov.ua


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Урядовці взялися за порятунок екології, - Андрій Мальований"

Про це повідомляє прес-служба Міндовкілля.

Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води, водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування, які доступні на сайті Держводагентства від березня 2019 року.

Наразі в Україні – понад 15 тисяч водокористувачів, які на початку наступного року мають подати звіти про використання води. Подання звіту в електронній формі дозволить їм зекономити час і кошти на логістиці.

Запровадження е-звітності дозволить:

  • Мінімізувати кількість помилок у звітах. В онлайн-формі передбачено автоматичну перевірку формату та логічний контроль сум.
  • Зробити процес подання звіту більш прозорим. Онлайн-форма звіту унеможливлює варіант, що якісь документи можуть загубитися. Крім того, заявник бачитиме всі етапи проходження свого звіту та його статус.

Зазначається, що запровадження онлайн-звітності стане першим кроком до публікації інформації щодо водокористування у форматі відкритих даних.

Нагадаємо, Україна має приєднатися до Європейського інституту лісу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати