24 вересня 2020, 11:35

Україна має приєднатися до Європейського інституту лісу: Уряд схвалив відповідне рішення

Кабінет Міністрів України 23 вересня схвалив проект Закону України «Про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна подала кандидатуру на вибори до складу Комітету всесвітньої спадщини"

Про це повідомляє прес-центр КМУ.

«Приєднання до Конвенції про Європейський інститут лісу буде корисним для України та дозволить впливати на політику роботи інституції. Це сприятиме активізації науково-дослідного потенціалу та ефективному об'єднанню наявних ресурсів багатьох європейських країн у сфері лісових наукових досліджень та передових методів і технологій лісоуправління», - зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Європейський інститут лісу – міжнародна організація, створена європейськими державами у формі асоціації для сприяння вивченню лісового господарства, лісів та збереження лісу на європейському рівні. Відповідно до Конвенції членство в організації набувається на рівні держави. На даний час 26 країн Європи є членами Конвенції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати