31 січня 2022, 16:49

Плачков просить поновити його на посаді Голови Держінспекції ядерного регулювання: ОАСК відкрив провадження

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Григорія Плачкова щодо поновлення його на посаді Голови Державної інспекції ядерного регулювання України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують Порядок оформлення довідки про підтвердження переслідування через політичні переконання"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

ОАСК розглядатиме справу за правилами загального позовного провадження, підготовче  засідання - 24 лютого.

Зазначимо, позивач просить суд  визнати протиправним та скасувати розпорядження КМУ, а також наказ Держінспекції про його звільнення. Нагадаємо, що він також просить визнати протиправними дії Міністра енергетики України Германа Галущенка, які полягають у проведенні оцінювання та внесення відповідних пропозицій щодо оцінювання службової діяльності державного службовця, а саме Голови Держатомрегулювання – Головного інспектора з питань ядерної та радіаційної безпеки України Григорія Плачкова на розгляд до Кабінету Міністрів України, а також визнати протиправним та скасування розпорядження Уряду в частині затвердження висновку щодо даного оцінювання.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати