18 листопада 2021, 18:44

Підсумки року та перспективи у сфері кримінального права та процесу розглянуть на 11-th Kyiv Criminal Law Forum

ААУ

Асоціація адвокатів України збирає представників юридичної спільноти для обговорення актуальних питань кримінального права та процесу на вже 11-th Kyiv Criminal Law Forum.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вакцинувати не можна допустити: що обговорювали під час вебінару ААУ"

Захід відбудеться 10 грудня 2021 року в InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська, 2A, м. Київ).

Перша сесія присвячується підсумкам року та найближчим перспективам у сфері кримінального права та процесу. Будуть розглянуті теми про проєкт нового Кримінального кодексу України; поточні результати та головні тренди приктики White Collar Crime; підсумки практики Верховного суду  2021 року,  головні новели та зміни.

Серед спікерів та експертів:

Юрій Баулін, голова Робочої групи з питань розвитку кримінального права, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, д.ю.н., професор, академік Національної академії правових наук України, академік-секретар відділення кримінально-правових наук НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України;

Станіслав Кравченко, Голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду;

Тарас Пошиванюк, партнер EQUITY, голова Комітету ААУ з кримінального права та процесу;

Денис Бугай, партнер VB PARTNERS;

Олександр Жила, заступник начальника відділу Офісу Генерального прокурора;

Людмила Козятник, адвокатка ЮК "AMBER".

Участь у дискусії візьмуть також:  судді Вищого антикорупційного суду, судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, судді різних інстанцій, представники правоохоронних органів, провідні адвокати та науковці.

Долучайтеся! Програма та реєстрація за посиланням.

Генеральні партнери: АО «Barristers» та EQUITY

Партнери:  AMBER, AS LEGAL ,GRACERS, АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», PRIKHODKO & PARTNERS,  VB PARTNERS, АБ «Марії Камінської», ЮК «СОВЕТНИК».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати