29 серпня 2023, 12:15

Підпорядкував захоплені пенітенціарні установи Херсонщини: підозрюється очільник служби виконання покарань рф

Пресслужба Офісу Генпрокурора

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури директору Федеральної служби виконання покарань рф, генералу-полковнику внутрішньої служби заочно повідомлено про підозру у скоєнні дій, вчинених із метою захоплення державної влади в Україні (ч. 1 ст. 109 КК України). Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс Генпрокурора: Повідомлено про підозру військовослужбовцю рф за вбивство охоронця NOVUS у Бучі".

За даними слідства, підозрюваний брав безпосередню участь у створенні та забезпеченні функціонування на тимчасово окупованій території Херсонщини територіальних органів та установ очолюваного ним російського відомства.

"Він вніс відповідні пропозиції до Міністерства юстиції та Уряду країни-агресора. Після цього зареєстрував за російським законодавством та підпорядкував собі захоплені українські установи виконання покарань. У його відання увійшли установи Державної кримінально-виконавчої служби України, розташовані у м. Херсоні, Старій Збур’ївці, Дар’ївці, Голій Пристані та селі Центральне Миколаївської області. Це призвело до незаконного збільшення обсягу його владних повноважень на тимчасово окупованій території Херсонщини в інтересах окупаційної адміністрації рф", – ідеться в повідомленні.

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області, оперативний супровід – ГУ контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму Департаменту захисту національної державності СБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати