22 грудня 2020, 14:24

Підписано Програму спільної діяльності МОН та НАПН на 2021-2023 роки

Прес-служба МОН України

У понеділок, 21 грудня 2020 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, під час засідання колегії МОН, підписали Програму спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2021-2023 роки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра запустила платформу з даними про українську IT-екосистему".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

У Програмі виокремлено пріоритетні напрями співпраці:

  • доступна та якісна дошкільна освіта;
  • Нова українська школа;
  • сучасна професійна (професійно-технічна) і фахова передвища освіта;
  • якісна вища освіта та розвиток освіти дорослих;
  • розвиток науки та інновацій;
  • цифровізація освіти;
  • психологічний супровід освіти;
  • загальні проблеми розвитку освітнього простору.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зауважив: "Об’єднання зусиль фахівців МОН України та учених НАПН України відкриває нові можливості в науковому, методичному та інформаційному супроводі розвитку сучасної освіти, сприятиме ефективному розв’язанню актуальних проблем, що постали перед національною системою освіти, та налагодженню тісної співпраці в контексті європейської інтеграції і світової глобалізації". 

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень висловив вдячність за довіру та підтримку. "Національна академія педагогічних наук була і залишається провідним партнером МОН у різних напрямах розвитку освіти. Вдячний Міністерству освіти і науки за взаємодію на шляху забезпечення успішного освітнього процесу в Україні", – зазначив він. 

Програму спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2021-2023 роки розроблено з метою реалізації законодавства у сфері освіти і науки, Указу Президента України "Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року" від 30 вересня 2019 р. № 722/2019, Поступу команди Міністерства освіти і науки України на зміцнення системи освіти і науки України й Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 Нагадаємо, МОН презентувало систему автоматизації роботи ІРЦ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати