20 березня 2020, 14:18

Перший пішов: суд наклав штраф за порушення правил карантину

Прес-служба Шевченківського районного суду міста Києва

Сьогодні, 20.03.2020 р., Шевченківським районним судом міста Києва була розглянута справа за порушення правил щодо карантину людей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суди мають працювати і виконувати свою функцію під час карантину, - комітет ВРУ".

Про це повідомляє прес-служба Шевченківського районного суду міста Києва.

Так, судом було встановлено, що жителька міста Києва здійснювала продаж продуктів харчування з рук у невстановленому місці чим допустила порушення санітарно-протиепідемічних правил у період дії карантину.

За результатами розгляду справи, особу було визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративний штраф у розмірі 17 тис. грн.

При цьому суд повідомив, що накладений розмір адміністративного штрафу у справі про порушення правил щодо карантину людей є мінімальним згідно законодавства. Крім цього, Шевченківський районний суд міста Києва притягнув до відповідальності особу, яка не відноситься до соціально незахищеної верстви населення, не є особою похилого віку та здійснювала торгівлю фруктами та овочами в значній кількості.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати