15 жовтня 2020, 17:17

Перший актив "Укрспирту" приватизували за 55 млн грн

Прес-служба Фонду державного майна України

Перший виставлений на аукціон актив "Укрспирту"  було приватизовано за 55 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СЕТАМ продає цех по виробництву лікеро-горілчаних виробів майже за 41 млн грн".

Про це повідомляє прес-служба ФДМУ.

"В рамках затвердженої КМУ програми Реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки відбулася приватизація Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП "Укрспирт", яке було виставлене на відкритий аукціон зі стартовою ціною 49 565 714 грн, приватизоване ТОВ "ЛВН ЛІМІТЕД" за 55 083 333 грн", - ідеться у повідомленні.

Зокрема, зростання ціни від стартової вдалося досягти завдяки продуманим алгоритмам проведення приватизаційних аукціонів – які мотивують учасників пропонувати вищу ціну від стартової вже на етапі подання заявок.

У ФДМУ також підкреслили, що компанія переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні. Разом із тим, через захищеність інформації про кількість учасників аукціону до початку його проведення, учасник запропонував ціну вищу за стартову на більше ніж 5 млн грн для отримання переваги на випадок можливої конкуренції під час торгів.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати