12 травня 2020, 12:00

Патентний повірений у смартфоні: запущено онлайн-сервіс для швидкої реєстрації ТМ

Mister Register

Можливо, десь існують люди, які від пошуку знаків для товарів та послуг, моніторингу строків, листування з держустановами отримують щире задоволення — але суспільство таких не зустрічало. Якщо ви також не в захваті від перспективи витрачати час, нерви та гроші на самостійну реєстрацію торгової марки, то зробіть вашим патентним повіреним телеграм-бота Mister Register та позбудьтеся цього головного болю!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифри спростувало чутки про злиття персональних даних із онлайн-сервісу "Дія"".

Mister Register — це онлайн-сервіс пошуку, моніторингу та реєстрації торговельних марок. Він подає заявки на ТМ, перевіряє існування схожих назв, контролює строк дії патентів та навіть попередить, якщо хтось хоче перехопити вашу ТМ.

Як це працює?

Ідеально: як досвідчений патентний повірений, що втілився у нейромережу. Нічого не забуває, не плутає, не докучає розмовами та позбавлений "людського фактора". Лише зручний інтерфейс у звичному месенджері (наразі Telegram) та повний функціонал для роботи з ТМ.

Які саме функції?

Усі, що стартують від виникнення думки "Хочу власну ТМ" у вашій голові до контролю за вашими патентами. А саме: пошук торговельної марки у реєстрах; відповідь на питання, чи є шанс зареєструвати ту чи іншу торгову марку; моніторинг знаків та власників, підтримання чинності та навіть діловодство на замовлення.

Скільки коштує?

Free-версія Mister Register безкоштовна. У ній можна тричі на місяць провести пошук і 1 раз на місяць подати заявку на реєстрацію. А також контролювати 1 знак та 1 власника, отримуючи необмежені нагадування про дію ваших ТМ. Платити за це не потрібно, зовсім. Якщо хочете реєструвати більше однієї ТМ щомісяця, прискорювати заявки, бачити висновки щодо пошуку — обирайте окремі платні послуги (від 50 грн) або підписку від 600 грн.

Тобто все просто: додаєте бота в Telegram і серед його функцій обираєте, що хочете йому доручити. В тому числі приєднати людину-консультанта за потреби. Але скоріш за все потреби такої буде. Бот достатньо розвинений та "знає" свою справу. Тим, хто звик до онлайн-банкінгу, віддаленої роботи та переваг гаджетів, спілкування з ботом буде навіть зручнішим, аніж з "аналоговим" спеціалістом.

Топові айтішники (зокрема OpenDataBot) вже оцінили переваги Mister-Register. Ним також можуть користуватися адвокати, судові експерти, судді, дизайнери, представники малого та середнього бізнесу, науковці, винахідники та навіть самі патентні повірені.

Взагалі, поява такого сервісу як Mister-Register — це ще один крок до створення прозорого та здорового бізнес-середовища в Україні. Це ті самі відкриті дані, що є найактуальнішим глобальним трендом. Тож користуйтеся кращими інструментами, випереджайте конкурентів та розвивайте інновації. Це єдиний справжній win-win, ви ж самі розумієте.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати