12 вересня 2019, 18:26

Партнерський склад ARIO LAW FIRM розширено

Адвокатське об’єднання “Юридична фірма “ARIO” (ARIO LAW FIRM) оголошує кадрові новини і початок рефрешу бренду

ARIO LAW FIRM

До партнерського складу ARIO LAW FIRM приєдналися Руслан Сидорович і Андрій Филик.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Руслан Сидорович – відомий український юрист, адвокат, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання. Був головою підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, членом Конституційної комісії та членом Ради з питань судової реформи. Руслан є співавтором проекту Кодексу з процедур банкрутства. У команді юридичної фірми спеціалізуватиметься на таких практиках: захист бізнесу, корпоративні клієнти, реструктуризація та банкрутство та, звісно ж, GR.

Андрій Филик – адвокат, раніше обіймав посаду радника ARIO LAW FIRM. Його спеціалізація: судова практика, нерухомість та земельні відносини та M&A.

«Вважаю, що ми зібрали одну з найкращих команд на юридичному ринку країни. Великий унікальний досвід кожного нашого адвоката, синергія та інтегрованість практик – проста формула наших перемог, яка безвідмовно працює у непрості часи змін, економічних та політичних зрушень», - сказав старший партнер ARIO LAW FIRM Юліан Хорунжий.

Серед найгучніших справ А. Филика в ARIO LAW FIRM:

справа про банкрутство ДП «Укрбурштин» - після 12 років справу про банкрутство було закрито, підприємство повернулося під контроль держави;

справа ТОВ «Автодом» -  міжнародний розшук та повернення законному власнику активів на суму в розмірі 25 млн доларів США;

повернення законному власнику столичного готельного комплексу «Либідь», що зазнав рейдерської атаки;

представництво інтересів Білоцерківського молочного комбінату у процедурі банкрутства – в результаті  майновий комплекс єдиного виробника молочних сумішей для коктейлів та морозива компанії «McDonald`s» в Україні було реалізовано на відкритому аукціоні, а  вимоги кредиторів на суму понад 100 млн грн – задоволено.

Таким чином, на сьогодні партнерами ARIO LAW FIRM є: Олексій Воронько (керуючий партнер), Юліан Хорунжий (старший партнер), Ірина Сербін, Євген Грушовець, Сергій Кириченко, Дмитро Бойко, Руслан Сидорович та Андрій Филик.

Також відбулося оновлення складу радників і старших юристів фірми.

В статусі радника до команди раніше долучився адвокат Володимир Коваленко. Пан Володимир був суддею Вищого господарського суду. Є заслуженим юристом України. Спеціалізація: реструктуризація і банкрутство.

Ще одним радником став адвокат Сергій Деркач, який до цього обіймав посаду старшого юриста. Сергій спеціалізується на судовій практиці та корпоративному праві.

З посади юриста на посаду старшого юриста призначено адвоката Наталію Швець. Вона спеціалізується на податковому та корпоративному праві, а також на судовій практиці. Має сертифікат податкового консультанта.

Старшим юристом також стала адвокат Ольга Коваль, яка до цього займала позицію юриста. Її спеціалізація: кримінальне право та судова практика.

«Окрім посилення команди, ми раді анонсувати оновлення бренду, яке вже почалося і завершиться найближчим часом: ми переосмислюємо своє місце на юридичному ринку, нашу цінність для клієнтів, турбота про яких змушує нас рухатися вперед. Незабаром ми презентуємо оновлену айдентику і перезапустимо наш сайт», - анонсував Олексій Воронько.

«Оновлення айдентики – не просто данина сучасності. Лаконічність, мінімалізм, простота  форм – це наша відкритість та зрозумілість клієнту. Ми не перенасичуємо логотип зайвими мовними та графічними смислами, не відволікаємо увагу на другорядне, а б’ємо чітко в ціль. Так, як робимо це щодня, захищаючи інтереси клієнтів і професійної правничої спільноти», - заявив Юліан Хорунжий.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати