16 жовтня 2020, 15:52

Органи ДВС впродовж тижня стягнули 8,7 млн грн заборгованості із заробітної плати

Прес-служба Мінстерства юстиції України

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж
5 – 12 жовтня стягнули на  користь 333 працівників 8,7 млн грн заборгованості із заробітної плати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Щоб збільшити ефективність ДВС, потрібно прийняти за основу законопроект про виконавче провадження, - АПВУ"

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Найбільшу суму – 3,1 млн грн на користь 46 працівників стягнуто органами Державної виконавчої служби в Чернігівській області з Приватного акціонерного товариства «Чернігівський завод радіоприладів». Виконавчі документи пред’явлені на виконання у листопаді 2018 року. Заборгованість ліквідовано завдяки реалізації нежитлових будівель Товариства.

1,2 млн грн стягнуто з Дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України». Завдяки органам Державної виконавчої служби Тернопільської області зарплату отримали 37 працівників. Кошти стягнуто з арештованих рахунків боржника через місяць після пред’явлення виконавчих документів на виконання.

Органи ДВС Міністерства юстиції у Луганській області стягнули з Комунального підприємства «Рубіжанське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Рубіжанської міської ради – 1,1 млн грн на користь 186 працівників. Кошти стягнуто з арештованих рахунків боржника. Виконавчі документи пред’явлені на виконання 22 вересня 2020.

Всього з початку 2020 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 424,1 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашено 30 837 працівникам.

Нагадаємо, ограни ДВС стягнули 111,8 млн грн аліментів впродовж тижня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати