26 листопада 2020, 14:59

Органи ДВС впродовж тижня стягнули 7,5 млн грн заборгованості із зарплати

Прес-служба Міністерства юстиції України

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 16 – 23 листопада стягнули на користь 263 працівників 7,5 млн грн заборгованості із заробітної плати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мін'юсті розробили законопроєкти, які пропонують альтернативне покарання замість позбавлення волі".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зокрема, найбільшу суму – 2,1 млн грн. на користь 15 працівників стягнуто органами Державної виконавчої служби в місті Києв із Акціонерного товариства "Українська залізниця". Документи зведеного виконавчого провадження пред’явлені на виконання  у 2020 році. Кошти стягнуто з рахунків боржника.

732 тис. грн. стягнуто з Приватного акціонерного товариства «Азовелектросталь». Завдяки органам Державної виконавчої служби у Донецькій області зарплату отримали 27 працівників. Виконавчі документи пред’явлені на виконання у 2016 році. Кошти стягнуто з арештованих рахунків боржника.

Також органи ДВС Міністерства юстиції у Житомирській області стягнули з Дочірнього підприємства "Житомирський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" – 615 тис. грн. на користь 63 працівників. Борг погашено за рахунок коштів списаних з рахунків боржника. Виконавчі документи пред’явлено на виконання у серпні 2020 року.

Нагадаємо, Мін'юст запроваджує систему рейтингування в’язниць.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати