19 серпня 2020, 18:36

Оновлений містобудівний кадастр Києва запустять вже цього тижня

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Через сайт містобудівного кадастру можна буде онлайн отримувати витяги та довідки про найменування вулиці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Департаменті містобудування пояснили, яким має бути відсоток житлової забудови".

Про запуск сайту повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

"Запускаємо оновлений сайт містобудівного кадастру вже цього тижня! Команда Департаменту містобудування та архітектури КМДА продовжує тестувати ресурс, а невдовзі дамо можливість користуватись і киянам", - написав Юрій Тацій.

Зокрема, оновлений сайт буде складатися з чотирьох рубрик.

- головна сторінка;

- карти;

- послуги;

- інструкції (як отримувати послуги онлайн).

"На карті Києва можна буде ознайомитись з усіма планувальними обмеженнями, встановленими містобудівною документацією. Для користувачів доступні різні шари: від різноманітних охоронних зон, до проектної документації на ділянках та ескізів забудови детальних планів території. Вони відображені, як графічні матеріали. Найближчим часом планується приведення їх у єдиний векторний формат з поступовою публікацією", - зазначив Юрій Тацій.

На сайті також будуть відображуватись послуги, однак деякий час вони будуть недоступні через їх тестування.

Розділ "послуги" поки що буде не доступний для користування - продовжується тестування, але на сайті вже буде відображено:

- отримання довідки про найменування (перейменування) вулиці;

- отримання витягу з містобудівного кадастру. Заявники зможуть обрати формат відповіді у електронному або друкованому вигляді з підписами та печатками з канцелярії Департаменту.

"Одержати ці послуги можна буде за допомогою електронного цифрового підпису або Bank ID, де можна буде обрати практично будь-який український банк", - пояснив Юрій Тацій.

Нагадаємо, в програмі "Доступне житло" тепер можуть брати участь всі пільгові категорії.

Оновлений містобудівний кадастр Києва запустять вже цього тижня
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати