29 жовтня 2020, 16:12

Ольга Стефанішина: Позбавити українців безвізу з ЄС через рішення КСУ не вдасться

Урядовий портал

Силам, які прагнуть зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України та позбавити українців безвізового режиму з ЄС, не вдасться досягти своїх цілей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ЄС вважають рішення КСУ підставою для тимчасового призупинення безвізу".

Про це йдеться в заяві Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної щодо рішення КСУ, зазначає Урядовий портал.

"Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться!", - ідеться у повідомленні.

На думку Ольги Стефанішиної, обставини, в яких приймалися нещодавні рішення Конституційного Суду, викликають питання та обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеціанською комісією, має бути доведена до логічного завершення.

Віце-прем'єр-міністр нагадала, що сьогодні Президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО задля вирішення відповідних питань, а також уже заявив, що він скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Читайте також: "Обнулення по-українськи. Навіщо КСУ переорав антикорупційне поле".

Крім того, підкреслила Ольга Стефанішина, зі свого боку Уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України", - наголошується у заяві.

Нагадаємо, Президент доручив почати консультації із Вищою радою правосуддя щодо ліквідації ОАСК.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати