26 лютого 2024, 12:33

Олександр Порхун розповів про пріоритети нової політики Мінветеранів

Пресслужба Мінветеранів

Діджиталізація, а також активне залучення місцевої влади до реінтеграції ветеранів – у пріоритетах нової політики Мінветеранів. Про це сказав в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час форуму "Україна. Рік 2024", повідомила пресслужба Мінветеранів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив ключове рішення щодо створення Національного військово-меморіального кладовища".

“Серед пріоритетів – діджиталізація ветеранських послуг. Є-Ветеран – всі послуги в смартфоні та доступні в “один клік”. Є розуміння і головне – глобальне бажання зробити це. Буде ухвалений єдиний стандарт надання послуг ветеранам за принципом “єдиного вікна” в ЦНАПах. Ми посилимо залученість представників органів влади на місцях та громадах до реалізації ветеранської політики. Майже чверть ветеранів говорить про відчуття байдужості представників органів місцевої влади до проблем ветеранів. І ми маємо змінити цю практику”, – зазначив очільник міністерства. 

Також важливою частиною роботи команди Мінветеранів Олександр Порхун назвав політику памʼяті – вшанування чеснот і звитяги полеглих Героїв.

“Я говорю про Національне військове меморіальне кладовище. Майбутні покоління українців мають розуміти ціну свободи, мають знати та пам’ятати завдяки кому вони живуть у вільній і незалежній Україні”, – наголосив він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати