29 вересня 2022, 18:12

Оформити паспортні документи українці можуть ще у двох містах Польщі

Пресслужба ДМС

Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "5 нюансів, пов’язаних з підбором підходящої роботи у період воєнного стану"

Як і на початку роботи представництва ДМС України у Варшаві, подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів у нових містах здійснюється за допомогою програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ»:

  • у місті Кракові за адресою: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 31-154.

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

  • у місті Гданську за адресою: Chelm. Shopping center Cienista 30, 80-046

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

Наразі у мобільних комплексах громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і скористатися послугою із оформлення обох документів одночасно. 

Зареєструватися на отримання послуг можливо онлайн – з допомогою електронної черги, а також в порядку живої черги – якщо з якихось причин зареєструватися онлайн не вдалося. Для того, щоб стати у живу чергу, потрібно прийти до «Паспортного сервісу» вранці та отримати талон на обслуговування протягом робочого дня.

Водночас ДМС нагадує громадянам, що не варто користуватися послугами третіх осіб, які пропонують вам реєстрацію у електронній черзі для отримання адміністративних послуг ДМС України. Як правило, це шахраї, які мають намір незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Частіше за все в таких ситуаціях люди ризикують залишитися без грошей та без документів. 

Пам’ятайте – запис до електронної черги є безоплатним. 

Більш детальна інформація про роботу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» – за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати