04 лютого 2020, 9:00

ОЕСР та IOTA розширюють сферу співпраці

Палата аудиторів і бухгалтерів України

ОЕСР та IOTA, які співпрацюють з 2000 р., висловили намір розширити своє співробітництво задля встановлення прозорих та ефективних податкових систем, а також покращення продуктивності системи оподаткування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОЕСР пропонує спецінструменти для покращення роботи податкових служб".

Про це зазначають у ПАБУ.

Президент IOTA Георгіос Піціліс (Georgios Pitsilis) заявив: "Цей день знаменує собою важливий етап відносин між IOTA та ОЕСР, адже ми підтверджуємо свої зобов’язання та зміцнюємо стратегічне співробітництво. Я радий, що меморандум про розуміння, який ми сьогодні підписуємо, розширює сферу нашої співпраці, що надасть змогу обом організаціям отримати користь від обміну думками щодо питань, пов’язаних з податками, а також ознайомити членів IOTA із процедурою прийняття стандартів у сфері оподаткування країнами ОЕСР, зокрема, щодо обміну інформацією та протидії зниженню податкової бази й уникненню оподаткування прибутку".

Директор Центру податкової політики ОЕСР Паскаль Сент-Аманс (Pascal Saint-Amans): "IOTA - важливий партнер, у нас багаторічні взаємовигідні відносини. Наша спільна робота є прикладом того, що завдяки обміну знаннями та досвідом щодо оподаткування ми можемо знайти спільне рішення глобальних проблем".

Нагадаємо, британський бізнес намагається автоматизувати ведення обліку та звітування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати