02 грудня 2019, 17:10

Одеський апеляційний суд взято під охорону Службою судової охорони

Судова влада України

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області взяли під свою постійну охорону приміщення Одеського апеляційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перший рік роботи ДБР: понад 30 тис. кримінальних проваджень".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Керівник апарату Одеського апеляційного суду Вікторія Холод привітала нових співробітників із початком несення служби: "На вас покладено почесний обов'язок, адже охорона суду - робота не з легких. Питання забезпечення правопорядку на місцях сьогодні є надзвичайно актуальним, адже безпека приміщення суду, суддів, працівників апарату та відвідувачів є однією з гарантій забезпечення незалежності судового процесу".

Так, основними функціями Служби судової охорони є:

  • підтримання громадського порядку в суді;
  • запобігання проявам неповаги до суду та їх припинення;
  • охорона приміщень суду, органів та установ системи правосуддя;
  • виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників апарату суду;
  • забезпечення безпеки учасників судового процесу.

Як зазначається, пропуск осіб в приміщення суду здійснюється відповідно до Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання порядку в них, затвердженого рішенням Вищої ради юстиції від 26 грудня 2016 р. Згідно цього порядку, з метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, їх пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу.

Нагадаємо, КСУ розгляне справу щодо відповідності Конституції окремих положень закону про ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати