21 липня 2020, 19:52

Обшуки в ОАСК: НАБУ оприлюднило розшифровку відео

Прес-служба НАБУ

НАБУ за процесуального керівництва САП розслідують "факти вчинення корупційних злочинів головою та суддею Окружного адміністративного суду м.Києва, а також головою Державної судової адміністрації України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оголошення підозри суддям ОАСК: що відомо".

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що у січні-лютому 2019 року Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя провела конкурс на посаду голови Державної судової адміністрації України.

Зокрема, "Голова ДСА України не зміг на нього податися, оскільки не відповідав вимогам для кандидатів, тож вирішив завадити проведенню конкурсу і у такий спосіб зберегти посаду. По допомогу він звернувся до голови ОАСК, аби той перешкодив призначенню переможця конкурсу".

"Голова ОАСК приймає пропозицію очільника ДСА, у відповідь зажадавши підтримку власних інтересів: введення до складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України "своїх осіб", аби пройти кваліфікаційне оцінювання.

Із 16 членів ВККС за квотою ДСА призначаються дві особи. І хоча їхні повноваження ще не сплили, це не стає на заваді домовленостям між головою ОАСК та очільником ДСА. Слідство зафіксувало перемовини щодо призначення одного з членів ВККС за квотою ДСА", - зазначили у НАБУ.

У НАБУ вказали, що 12 лютого 2019 року суддя ОАСК відкриває провадження у справі за позовом голови ДСА України до Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо оскарження рішень та фактичного зупинення конкурсу з обрання нового очільника Державної судової адміністрації України.

Також вказується, що Голова ДСА подає також позов про зобов’язання Комісії утриматися від проведення конкурсу. Проте голова ОАСК пропонує голові ДСА почекати із прийняттям рішення до визначення переможця конкурсу, тобто до 15 лютого 2019 року.

Детальніше з розшифровкою відео можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Голова ДСА оприлюднив заяву щодо дій НАБУ в ДСА 17 липня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати