20 липня 2020, 15:45

Голова ДСА оприлюднив заяву щодо дій НАБУ в ДСА 17 липня

Судова влада України

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк оприлюднив заяву щодо дій НАБУ в ДСА 17 липня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оголошення підозри суддям ОАСК: що відомо".

Про це зазначає Судова влада України.

"Перебуваючи у відпустці, із ЗМІ я дізнався про слідчі дії, які представники НАБУ проводили у ДСА у п’ятницю, 17 липня. Колеги також повідомили, що правоохоронці провели обшук в моєму робочому кабінеті. Крім того, від підлеглих я отримав інформацію, що мені нібито "вручили підозру".

Офіційно заявляю: станом на сьогодні, 20 липня, жодної підозри ніхто мені не вручав і я не знаю про що іде мова взагалі. У зв’язку з незрозумілими для мене подіями сьогодні достроково перериваю відпустку для з’ясування суті та обставин появи дезінформації щодо мене, яка була розповсюджена у ЗМІ.

Я абсолютно переконаний у власній правовій позиції, оскільки жодних неправомірних дій ніколи не вчиняв, працював і буду працювати виключно в межах законодавства України", - зазначив пан Холоднюк.

Нагадаємо, 17 липня 2020 р. детективи НАБУ повідомили про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати