02 червня 2022, 18:07

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом телеканалу «ПРЯМИЙ» щодо припинення мовлення

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ТОВ «Телеканал «ПРЯМИЙ» до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення та Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК поновив свою роботу у звичайному режимі"

Серед вимог вказаного позову:

  • визнати протиправною бездіяльність Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення та зобов’язати їх протягом трьох робочих днів після набрання судовим рішенням законної сили відновити приймання і передачу на станцію мультиплексування ТОВ «Зеонбуд» SDI сигналу позивача, 
  • забезпечити у вказаний вище строк стале функціонування об’єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійне мовлення телевізійного каналу позивача у цифровому мультиплексі МХ 2, 
  • забезпечити безперебійне мовлення програмного продукту позивача, телепрограму з логотипом «ПРЯМИЙ» в багатоканальній цифровій телемережі у стандарті DVB-T2.

Також суд просять зобов’язати Кабінет Міністрів України забезпечити фінансування заходів, передбачених рішенням РНБО від 18.03.2022 «Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави», який введено в дію Указом Президента №151 від 18.03.2022.

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив розглядати справу за правилами  спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати