17 травня 2023, 15:11

НПУ просить врахувати пропозиції до законопроєкту № 9235 щодо банківської таємниці: деталі

Нотаріальна палата України

Нотаріальна палата України залучена до опрацювання законопроєкту № 9235 "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо окремих питань розкриття банківської таємниці та заходів щодо встановлення опіки над майном фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою, або особи, зниклої безвісти за особливих обставин". Про це повідомили в НПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мін’юсті розповіли про порядок виконання судових рішень щодо соціальних виплат".

Зокрема, вже враховано низку правок від НПУ, наразі законопроєкт опрацьовується у профільному Комітеті ВРУ з питань правової політики.

У НПУ зазначили, що прийняття законопроєкту № 9235 є важливим для нормативного врегулювання на законодавчому рівні процесуальних питань вжиття нотаріусами заходів щодо встановлення опіки над майном фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою, або особи, зниклої безвісти за особливих обставин, а також для забезпечення можливості розкриття банками банківської таємниці на запити нотаріусів для вжиття заходів щодо встановлення опіки над майном фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою, або особи, зниклої безвісти за особливих обставин.

Водночас НПУ провела правову експертизу законопроєкту № 9235 та просить Комітет врахувати певні пропозиції та зауваження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати