26 квітня 2022, 12:16

Новою послинею США в Україні стане дипломатка Бріджит Брінк

Джо Байден оголосив кандидатуру на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла США в  Україні – це дипломатка Бріджит Брінк


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "США готує законопроєкт, який дозволить передавати Україні заарештовані фонди росії"

Про це повідомили у Білому домі.

Зараз Бріджит Брінк є послинею у Словаччині, а до того, серед іншого, була старшою радницею та помічницею секретаря Бюро з європейських та євразійських справ Держдепу, опікуючись питаннями Східної Європи і Кавказу. Вона також була заступником глави місії в посольствах США в Ташкенті (Узбекистан) і Тбілісі (Грузія). 

Свою 25-річну кар'єру Брінк провела на службі закордонних справ, зосередившись на просуванні політики США в Європі та Євразії. Вона була директором з питань Егейського моря та Південного Кавказу в Раді національної безпеки і працювала в Держдепартаменті як заступник директора з питань Південної Європи, спеціальний помічник заступника міністра з політичних питань та офіцер відділу Кіпру.

Бріджит Брінк є лауреатом численних нагород за продуктивність. Вона має ступінь магістра з міжнародних відносин та політичної теорії в Лондонській школі економіки та політології, а також ступінь бакалавра з політичних наук у Коледж Кеніон. Володіє російською, словацькою, сербською, грузинською та французькою мовами.

Послиня США прибуде в Україну після трьох років очікування. Попередню дипломатку Марі Йованович достроково відкликали з Києва у квітні 2019 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати