Національна комісія зі стандартів державної мови стурбована наголошує на тому, що завчасні дії, звернення та заклики щодо ситуації, яка склалася навколо нової редакції Українського правопису, можуть вивести українське суспільство за межі правового поля.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "ОАСК відкрив провадження у справі за позовом видавництва "Навчальна книга – "Богдан" до МОН".
Про це повідомляє Урядовий портал.
Зважаючи на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо постанови Кабінету Міністрів України №437 від 22.05.2019 року, Національна комісія зі стандартів державної мови звертає увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, що на сьогодні немає повного тексту рішення суду, який може бути предметом обговорення.
До моменту, коли рішення суду набуде чинності, постанова Кабінету Міністрів України "Питання українського правопису" від 22 травня 2019 року № 437 є чинною та обов’язковою для виконання на всій території України.
Нагадаємо, 28 січня адвокат Дмитро Ільченко повідомив, що Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов та скасував постанову № 437 "Питання українського правопису", якою було схвалено нову редакцію "Українського правопису".
У свою чергу заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць на сторінці Міністерства юстиції заявила, що Кабінет Міністрів України буде оскаржувати рішення ОАСК щодо визнання протиправною та нечинною Постанову КМУ №437.