30 січня 2020, 9:32

Новий порядок блокування ПН/РК діятиме з 1 лютого

Вісник ДФСУ

З 1 лютого 2020 року діятиме новий Порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Пільгове оподаткування: Мінцифра пропонує ввести IP-Box для IT".

Так, документ оприлюднено на офіційному сайті Уряду. Порядком, зокрема, визначені:

  • критерії ризиковості платника податку на додану вартість;
  • перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку на додану вартість;
  • критерії  ризиковості здійснення операцій;
  • форма Рішення про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку;
  • таблиця даних платника податку на додану вартість;
  • форма Рішення про врахування/неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість;
  • форма Рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість.

Також постановою затверджено Порядок розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування. Це надає платникам податків можливість адміністративного оскарження всіх рішень про відмову реєстрації податкової накладної, що сприятиме прискоренню врегулювання досудових спорів.

Порядком, зокрема, визначено форми Скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, Заяви про відкликання скарги щодо рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Рішення за результатами розгляду скарги щодо рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати