13 травня 2022, 18:41

Новий функціонал з використанням КЕП "Дія.Підпис" вже в дії

Пресслужба ДСА

Новий функціонал від Державного підприємства "Центр судових сервісів" з використанням кваліфікованого електронного підпису "Дія.Підпис" дозволить підписувати документи для подачі матеріалів  до суду за допомогою системи "Електронний суд".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна підготувала документи для якнайшвидшого запуску спеціального трибуналу щодо злочину агресії"

Як отримати "Дія.Підпис" Ви можете дізнатись за посиланням.

Сьогодні Електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя.

У системі Електронного суду авторизація і підпис сформованих документів відбувається за допомогою кваліфікованого електронного підпису і не завжди, в умовах воєнного стану, на тимчасово окупованих територіях України держави або на територіях, де відбуваються активні бойові дії, і у внутрішньо переміщених осіб, є можливість виготовити такий кваліфікований електронний підпис. 

З огляду на важливість доступності правосуддя для всіх осіб Голова ДСА України Олексій Сальніков змінив пріоритетність розробки функціоналу підсистеми Електронного суду і зазначений функціонал уже працює.

Також цей функціонал дає можливість громадянам, які вимушено покинули територію країни і не мають можливості отримати кваліфікований електронний підпис від атестованих в Україні АЦСК, зареєструватись в Електронному суді та отримати доступ до правосуддя. 

За допомогою "Дія.Підпис" громадяни мають можливість авторизуватися в підсистемі відеоконферензв'язку та взяти участь у судовому засіданні онлайн, навіть перебуваючи за кордоном.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати