28 березня 2023, 16:02

НМТ-2023: Оприлюднено демонстраційний тест із хімії

Пресслужба МОН України

На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти вже доступний демонстраційний тест із хімії. Про це повідомила пресслужба МОН України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд призначив директора Українського центру оцінювання якості освіти".

Так, інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. Тест із хімії містить 30 завдань різних форм: із вибором однієї правильної відповіді (22 завдання), на встановлення відповідності (логічні пари) (2 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань).

Як зазначається, як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можна вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи одержати результат тестування з цього предмета. 

Також під час виконання завдань із хімії можна користуватися довідковими матеріалами, а саме Періодичною системою хімічних елементів (короткою і довгою формами), таблицями "Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді за 20–25 ℃", "Ряд активності металів".

У разі повільного інтернету, або коли немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з хімії на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

Крім того, демонстраційні варіанти тестів уже із шести предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати