22 липня 2021, 18:46

НКЦПФР оновила список сумнівних інвестиційних проєктів

Пресслужба НКЦПФР

В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів та в ході співпраці з регуляторами фінансових ринків країн ЄС, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) проаналізувала виявлені колегами списки потенційно фіктивних проєктів та виокремила ті, що з великою вірогідністю залучають кошти, зокрема, і від громадян України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКЦПФР схвалила рекомендації щодо розвитку зелених облігацій в Україні"

Про це повідомляє пресслужба НКЦПФР. 

Робота в даному напрямку буде постійно продовжуватись, оскільки кожного дня з’являється багато нової інформації, що підлягає детальному аналізу. Також традиційно Комісією були отримані звернення від громадян з підтверджуючими документами щодо втрати ними значних коштів, інвестованих в сумнівні фінансові проєкти.

З метою захисту прав інвесторів та проведення роз’яснювальної роботи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів та додано такі проєкти:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати