03 березня 2023, 11:58

НБУ визначив порядок надання банками інформації про показник "ΣВалВир"

Пресслужба НБУ

Національний банк України визначив порядок надання банками інформації про показник "ΣВалВир" – дані про суму експортних операцій резидента – суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності за заявами суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.  Про це повідомила пресслужба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ: Бізнес поступово адаптується до поточних умов і пом’якшує негативні очікування щодо своєї діяльності".

Так, НБУ збиратиме таку інформацію у зв’язку з набранням чинності з 5 лютого 2023 року Законом України від 12 січня 2023 року № 2881-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо застосування режиму експортного забезпечення на період дії воєнного, надзвичайного стану".

Інформацію про цей показник банки розпочнуть надавати після запровадження Кабінетом Міністрів України режиму експортного забезпечення відповідно до ст. 191 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

Інформація буде надаватися банками у файлі 37X, який формується з урахуванням вимог, розміщених на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України в розділі "Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстр показників статистичної звітності" за посиланням.

Зазначений порядок передбачений постановою Правління Національного банку України від 1 березня 2023 року № 11 "Про надання банками інформації щодо показника "ΣВалВир".

Документ набирає чинності з 4 березня 2023 року, крім п. 1, що набирає чинності з дня запровадження Кабінетом Міністрів України режиму експортного забезпечення відповідно до статті 191 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати