21 квітня 2015, 17:06

НБУ розпочав ліквідацію «Профінбанку»

Прес-служба Національного банку України

Національний банк України розглянув пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо ліквідації неплатоспроможного ПАТ “ПРОФІН БАНК” й ухвалив рішення про його ліквідацію та відкликання банківської ліцензії, повідомляє прес-служба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, під час здійснення нагляду за діяльністю ПАТ “ПРОФІН БАНК” Національним банком було виявлено здійснення ризикової діяльності цією фінансовою установою, що призвело до неодноразового застосування Національним банком до ПАТ “ПРОФІН БАНК” заходів впливу за порушення вимог законодавства з питань фінансового моніторингу.

У зв’язку з цим та з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів ПАТ “ПРОФІН БАНК” постановою Правління Національного банку України від 19.01.2015 № 35/БТ ПАТ “ПРОФІН БАНК” було віднесено до категорії неплатоспроможних.

На виконання вимог статті 34 розділу VII Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” виконавчою дирекцією Фонду прийнято рішення від 19.01.2015 № 11, згідно з яким з 20.01.2015 по 19.04.2015 запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду для її здійснення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати