17 серпня 2015, 13:02

НБУ пропонує спростити процедуру взаємодії з організаціями щодо забезпечення їх засобами захисту інформації

Прес-служба Національного банку України

Відповідно до Закону України "Про Національний банк України" для забезпечення безперервного, надійного й ефективного функціонування платіжних систем та систем автоматизації банківської діяльності Національний банк України встановлює для банківських установ правила захисту інформації, повідомляє прес-служба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


З метою вдосконалення порядку забезпечення банківських та інших установ засобами захисту інформації Національного банку для участі в системі електронних платежів та/або інформаційних задачах Національного банку, а також унормування централізованого порядку укладання та ведення договорів з питань забезпечення засобами захисту інформації Національний банк України розробив проект постанови Правління Національного банку України "Про затвердження нормативно-правових актів з питань інформаційної безпеки" (далі – проект Постанови).

Проектом Постанови передбачено запровадження проектів нормативно-правових актів "Положення про захист електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації Національного банку України", "Правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації Національного банку України" та "Положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку України".

Прийняття Постанови сприятиме врегулюванню взаємовідносин між Національним банком та банківськими та іншими установами, які є безпосередніми учасниками системи електронних платежів Національного банку та/або інформаційних задач Національного банку, у частині забезпечення їх засобами захисту інформації Національного банку, а також удосконаленню порядку укладання та ведення договорів з питань забезпечення засобами захисту інформації Національного банку України.

Ураховуючи зазначене, Національний банк України виніс проект Постанови на громадське обговорення.

Пропозиції та зауваження до відповідного проекту приймаються до 14 вересня 2015 року на поштову та електронну адреси Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Департамент інформаційної безпеки Національного банку України.

Електронна адреса: 58UZI@U0H0 , Larysa.Muravska@bank.gov.ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати