18 лютого 2020, 17:39

НБУ: Обсяги депозитів зростають попри зниження ставок

Прес-служба НБУ

Разом із пом’якшенням монетарної політики та зниженням ставок за депозитами державними банками почала скорочуватися вартість вкладів в цілому по системі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Доступні кредити на старт!".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Так, вартість 12-місячних гривневих депозитів фізичних осіб за жовтень-грудень знизилася на 0,7 в.п. до 15,1% річних, і ця тенденція продовжилася у січні 2020 р. Вартість 12-місячних депозитів населення в доларах США знизилась за квартал на 0,6 в.п. до 2,6% річних. Гривневі кошти бізнесу впродовж IV кварталу подешевшали на 2,7 в.п. до 10,3% річних.

Водночас у 2019 р. продовжували зростати обсяги депозитів населення та бізнесу. Гривневі кошти бізнесу збільшилися за квартал на 16,2%, рік до року - на 19,5%. Після скорочення у ІІІ кварталі гривневі вклади населення зросли на 8,4% за квартал та 17,5% рік до року в усіх групах банків. Валютні вклади населення в доларовому еквіваленті збільшилися на 6,4% за квартал та на 15,4% за рік. Така динаміка пояснюється послабленням девальваційних очікувань та нижчими ставками за валютними депозитами.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати