27 лютого 2024, 10:28

НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення у високопосадовця Міноборони на майже 14 млн грн

Пресслужба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки незаконного збагачення у начальника Головного управління капітальних вкладень Міністерства оборони України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК запускає першу в світі відкриту базу іноземного обладнання, яке використовується агресорами для виробництва зброї"

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

У співпраці з ДБР, СБУ та ГУНП у м.Києві виявлено ознаки корупційного кримінального правопорушення, що свідчать про його незаконне збагачення на майже 14 млн грн. 23 лютого 2024 року Головне управління Національної поліції у м. Києві повідомило посадовцю про підозру.

 Йдеться про такі активи:

  • дві квартири в Києві;
  • три автомобілі (NISSAN ROGUE; BMW 428I; LEXUS LX 570);
  • нежитлове приміщення, гаражний бокс та машиномісце;
  • понад 3,5 млн грн готівки.

Усе зазначене майно впродовж 2022 – 2023 років було оформлено на близьких осіб посадовця, які не мали для цього необхідних коштів, отриманих у законний спосіб.

Зокрема, близькою особою було видано на ім'я суб'єкта декларування довіреність на представництво інтересів з питань придбання будь-якого нерухомого майна.

За сукупністю фактів дії начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони кваліфіковано за ст. 368-5 Кримінального кодексу України. Після скерування справи до суду та у разі визнання посадовця винним йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років, з конфіскацією майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати