24 березня 2020, 10:44

НАЗК: дані для заповнення декларації можна отримати дистанційно

НАЗК

У період карантину НАЗК рекомендує суб’єктам декларування дотримуватися усіх заходів безпеки із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зібрати інформацію для заповнення декларації можна не виходячи з дому, за допомогою урядових електронних сервісів та кваліфікованого електронного підпису.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Нові правила подання декларації: роз'яснення».

Про це повідомляють у НАЗК.

Так, в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно суб’єкти декларування отримують інформацію, яку необхідно зазначити у розділах 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Інформацію до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації можна отримати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як зазначається, онлайн-сервіс Електронний кабінет водія надасть інформацію про транспортні засоби, які перебувають в особи на праві власності. Отримана інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно - транспортні засоби».

Відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в електронному кабінеті на сайті Державної податкової служби України за посиланням. Також інформацію про отримані протягом року доходи можна знайти на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Так, власники повітряних суден знайдуть необхідну інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України. Власники морського та річкового транспорту отримають інформацію в Судновій книзі України та Державному судновому реєстрі.

Читайте також: «НАЗК надало можливість декларувати земельну ділянку без кадастрового номеру».

Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи», можна знайти за посиланням. При цьому з правилами користування зазначеними реєстрами можна ознайомитись на сайтах відповідних органів державної влади.

У НАЗК зазначають, що інформація, яка міститься у реєстрах, може бути неповною та періодично оновлюватися. Також у 2020 р. термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення продовжено до 1 червня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати