20 березня 2020, 18:25

Нацбанк тимчасово скасував тарифи на міжбанківські перекази

Прес-служба НБУ

Національний банк тимчасово скасував тарифи за платежі в Системі електронних платежів на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусу (COVID-19).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацбанк врегулював взаємодію інкасаторських компаній із банківськими установами".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначається, протягом цього періоду Національний банк не стягуватиме з банків плату за здійснення розрахунків у системі. Зокрема, з 24 березня 2020 року скасовується діюча плата для банків за оброблення електронних розрахункових документів та повідомлень у СЕП.

"Наш пріоритет в умовах карантину – дистанційність. Ми прагнемо, щоб безготівкові платежі були дешевшими, ніж готівкові, та вживаємо необхідні кроки у цьому напрямі. Ми рекомендуємо банкам діяти відповідно і знижувати вартість онлайн розрахунків для своїх клієнтів. Це наша спільна соціальна відповідальність та турбота про українців", – наголосив заступник Голови Національного банку Сергій Холод.

Відповідні зміни ухвалені постановою Правління Національного банку України від 20 березня 2020 року № 36 "Про внесення змін до окремих тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, та скасування постанови Правління Національного банку України від 27 грудня 2019 року № 160".

Після припинення карантину Національний банк відновить тарифи за послуги, що надаються в СЕП, про що повідомлятиметься додатково.

Нагадаємо, в Україні заборонили банкам нараховувати штрафи за прострочені кредити.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати