09 грудня 2022, 10:34

Нацбанк оновив положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ

Пресслужба НБУ

Національний банк України оновив положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ. Про це повідомила пресслужба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацбанк України зберіг облікову ставку на рівні 25%".

Зміни передбачають оформлення процесів інспекційної перевірки в електронній формі. У НБУ повідомили, що відтепер всі документи під час інспекційної перевірки, у тому числі довідка про перевірку та звіт про інспекційну перевірку, можуть складатися у формі електронного документа (не обмежуючись паперовою формою).

Крім того, доповнено підстави для проведення позапланової перевірки з метою врахування удосконалених підходів Нацбанку до організації та оцінки якості корпоративного управління, системи внутрішнього контролю, а також приведення у відповідність до правил організації статистичної звітності, що подається до НБУ.

Зміни затверджені постановою правління Нацбанку від 07 грудня 2022 року № 240 "Про затвердження Змін до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок", яка набирає чинності 9 грудня 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати