09 лютого 2024, 14:47

На посади у службі дисциплінарних інспекторів претендують 273 кандидати

Пресслужба ВРП

Триває прийом документів від кандидатів на посади керівника служби дисциплінарних інспекторів, його заступника, дисциплінарного інспектора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС опублікував огляд КАС ВС за листопад-грудень 2023 року"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Станом на 8 лютого 2024 року документи подали​​​​​​ 273 кандидати. До Вищої ради правосуддя надійшло 350 заяв, оскільки деякі кандидати претендують на декілька посад.

На посаду керівника служби дисциплінарних інспекторів наразі претендують 4 кандидати, з них тільки на посаду керівника 1 кандидат.

На посаду заступника керівника СДІ – 88 кандидатів, з них тільки на посаду заступника – 14 кандидатів.

На посаду дисциплінарного інспектора СДІ – 258 кандидатів, з них тільки на інспектора – 184 кандидатів.

71 кандидат претендує і на посаду заступника, і на посаду дисциплінарного інспектора.

3 кандидати подали заяви на керівника, заступника і дисциплінарного інспектора.

Серед кандидатів 113 жінок та 160 чоловіків.

30 січня 2024 року Рада продовжила строк прийому документів до 14 лютого 2024 року у зв’язку з необхідністю надання додаткового часу кандидатам для подання документів, які підтверджують відповідність вимогам до зазначених посад, зокрема документів, що підтверджують вільне володіння державною та іноземною мовами. А також з метою залучення більшої кількості кандидатів на вказані посади.

Детальніше ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади, переліком документів, які необхідно подати, етапами конкурсу, посадовими обов’язками керівників та інспекторів можна ознайомитись за посиланням.

У ВРП звертають увагу на роз’яснення конкурсної комісії щодо підтвердження кандидатами на посаду керівника служби дисциплінарних інспекторів вільного володіння однією з офіційних мов Ради Європи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати