06 травня 2022, 19:07

МВС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії підписали декларацію про посилення співробітництва

Пресслужба МВС

За результатами робочої зустрічі міністри внутрішніх справ України, Естонської Республіки, Латвійської Республіки, Литовської Республіки та Республіки Польща спільно задекларували бажання інтенсифікувати та розвивати співробітництво.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МВС спіпрацюватиме з Amnesty International щодо фіксації та розслідування воєнних злочинів"

Розвивати співробітництво планують шляхом: 

• зміцнення зусиль у боротьбі з транскордонною злочинністю, зокрема, з організацією незаконного переправлення осіб через державний кордон, боротьбі з торгівлею людьми; 
• посилення захисту від посягань кримінального характеру громадян України, які вимушено покинули територію України та тимчасово перебувають на території держав-членів Європейського Союзу;
• сприяння у відновленні поруйнованої війною інфраструктури МВС України;
• надання допомоги для вирішення першочергових потреб органів  системи МВС у відсічі збройної агресії російської федерації та обмін досвідом у сферах компетенції відповідних Міністерств. 

Спільна декларація міністрів передбачає співпрацю щодо пришвидшення розслідування воєнних злочинів, які вчиняють російські військовослужбовці в Україні. Також можливість допомоги у тих потребах нашим службам і органам системи МВС, які співпрацюють напряму зі службами та органами вищевказаних країн, та іншими країнами Європейського Союзу. Крім цього, важливим є допомога щодо гуманітарного розмінування. 

Нагадаємо, У МВС створено Міжнародний координаційний центр з питань гуманітарного розмінування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати