05 травня 2022, 19:11

У МВС створено Міжнародний координаційний центр з питань гуманітарного розмінування

Пресслужба МВС

Центр з питань гуманітарного розмінування вже розпочав свою роботу. Він спрямований на мінімізацію ризиків від дії вибухових речовин на людей. Функції секретаріату покладаються на ДСНС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Через декілька днів буде відновлено роботу камер автоматичної фіксації швидкості"

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зазначив, що для розмінування українських територій після окупації росії знадобляться роки. Щодо термінів він повідомив, що світова норма - на один день активних бойових дій йде до 30 днів розмінування.

З початку війни рятувальники ДСНС України знешкодили 90 432 боєприпаси та понад 583 кг вибухової речовини, у тому числі 1 964 авіабомби. Наразі обстежено та очищено територію площею 16 370 гектари.

«У міру звільнення окупованих територій ми починаємо масштабне розмінування. І це неймовірний обсяг завдань. Для цього нам потрібна міжнародна допомога наших друзів і партнерів. І фахівцями, і технікою, й фінансами, і новітніми підходами з використанням сучасних інформаційних технологій», - зазначив Денис Монастирський.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати