03 вересня 2015, 9:59

3-го вересня - прийом анкет до патрульної поліції Івано-Франківська, з 6-го - набір кандидатів на службу у поліції Вінниці

Прес-служба МВС

3-го вересня розпочнеться прийом анкет до патрульної поліції Івано-Франківська, а з 6-го вересня стартує набір кандидатів на службу в новій патрульній поліції Вінниці, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Прийом анкет до підрозділу патрульної поліції Івано-Франківська триватиме з 3-го до 18-го вересня. Подати анкети можна, звернувшись за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 (у приміщенні Івано-Франківського театру імені Івана Франка). Телефон гарячої лінії: (0342) 586 000.

Охочі вступити на службу до патрульної поліції м. Вінниця зможуть подати анкети за наступною адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна філармонія «Плеяда». Прийом анкет триватиме з 6-го по 29-те вересня. Телефон гарячої лінії – (0432) 59 41 41.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати