02 січня 2023, 14:21

МОЗ та Медичні закупівлі України запустили пілот системи обліку ліків e-Stock

Пресслужба МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України разом із Медичними закупівлями України запустили пілот системи обліку ліків та медичних виробів "e-Stock". Головний споживач функціонала – заклади охорони здоров’я. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ: Під час війни інвалідність дитині може бути встановлена дистанційно".

Через систему "e-Stock" заклади подаватимуть запити щодо необхідних ліків та медичних виробів, що закуповуватимуться за державний кошт, що дозволить оптимізувати процес збору потреб, зробити його якіснішим та більш системним. На першому етапі запрацювали модулі збору запитів та управління користувачами. 

Мета пілоту – протестувати та у випадку необхідності доопрацювати функціонал збору необхідних ліків та медвиробів, щоб надалі він покривав всі медичні товари, які закуповуватиме Україна пацієнтів.

Як зазначається, збір потреб та управління користувачами – перший етап розробки "e-Stock". Загалом до кінця 2023 року планується завершити весь функціонал: модулі закупівель, логістики, обліку залишків та публічних даних.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати